Plastové dveře

Firma Jurczek spol. s r.o. nabízí širokou škálu moderních vchodových plastových dveří!

Důležitým prvkem, který významně rozhoduje o vzhledu domu, jsou vchodové dveře. Plastové dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC a spojují v sobě kvalitu a moderní vzhled, co tvoří elegantní vchod do objektu. Všechny vchodové dveře zajišťují harmonické spojení s okny a vytvářejí tak nezapomenutelný vizuální prožitek.

Dveře jako klasické vstupní dveře jsou velmi stabilní, mají dobrou tepelnou a zvukovou izolaci, nepřekonatelné těsnění a téměř nulové náklady na údržbu (oproti dřevěným vstupním dveřím stačí obyčejný čistící prostředek a voda).

Plastové vchodové dveře nabízí vhodnou konstrukci křídel a rámu s prahem, termickou vložkou a speciálním těsněním. Stabilitu pak zajišťuje kovová výztuž, která má velmi dobré statické vlastnosti a několika bodové zavírání skutečně chrání proti vloupání.

Trvanlivost vstupních dveří a spokojenost užívání zajišťuje moderní a spolehlivé kování výlučně zahraničních výrobců, jak např.: GU, FUHR a ROTO. Dodávány jsou v několika provedení, v závislosti na přání zákazníka. Zvláště doporučujeme automatické kování s 3 samostatnými jazýčky nebo kování se speciálními trny, které zajišťují ještě větší bezpečí.

Používané ve dveřích panty Dr Hahn se charakterizují vysokou nosností a spolehlivostí.

Plastové dveře mají rovněž elegantní kliky firmy HOPPE, které jsou dodávány v několika barvách. Jejich moderní vzhled, konstrukce a použitý kvalitní materiál zajišťují spolehlivost a dlouholeté užívání.

Abychom splnili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků, nabízíme širokou škálu dveřních výplní různých barev a provedení.

 

BRILLANT 70MM. BRILLANT HS TERASOVÉ DVEŘE POSUVNÉ DVEŘE