PLASTOVÁ OKNA A BALKONOVÉ DVEŘE - info.

Každý, kdo chce ve svém době zamontovat nová okna nebo vyměnit ta stará, se určitě rozhodne pro nabídku, která je na danou chvíli nejnovější. Okna a dveře firmy JURCZEK spol.s r.o. nabízejí ten nejmodernější vzhled a technologii, které zvyšují hodnotu domu nebo bytu. Řešení, která firma JURCZEK nabízí, jsou koncepčními systémy, jenž je možné přízpůsobit individuálním přáním každého klienta. Pokud od svých nových oken a dveří vyžadujete komfort a berete v úvahu roustoucí ceny energie, bezpodmíněně musíte navštívit bohatou a výhodnou nabídku naší firmy.

 

Plastová okna firmy JURCZEK jsou tou správnou volbou!

1. Úspora energie
Okna díky využití profilů a výplní s dobrými termoizolačními parametry sníží ve srování se starými dřevěnými okny náklady na energii do 75% a zachovají v místnosti komfortní klima.

2. Estetika
Plastová okna mají nepřeberné množství tvarů a barev. K dostání jsou nejen v klasických bílých barvách a tvarech, ale můžou mít různou podobu, formu, tvary a originální barvu. To vše v souladu s nejnovějšími trendy.

3. Kvalita povrchu
Unikátní receptura PVC hmoty, ze které jsou profily oken vyrobeny, zajišťuje dlouholetou ochranu před znečištěním a neměnností barev.

4. Těsnící vlastnosti
Dostatečně velký přiléhavý povrch těsnění velmi dobře chrání plastová okna před větrem, deštěm, prachem a ztrátou tepla.

5. Stabilita

K výrobě plastových oken se používájí nejlepší a ověřené plastové profily REHAU, SCHUCO nebo INTERNORM, které jsou dodatečně vyztužené speciálními kovovými pruty, jenž mají optimální statické vlastnosti. Proto každý uživatel oken může mít dlouhá léta satisfakci z toho, že je jejich majitelem.

6. Snadná údržba
Čištění našich oken je velmi snadné. Antistatická hmota a zešikmená základna rámu (bez drážek) usnadňují mytí oken obyčejným čistícím prostředkem.

7. Ochrana proti vloupání
Čím snadněji je okno v objektu přístupné (např. v přízemí), tím lépe by mělo být zabezpečené. Naše okna jsou vyrobena z profilů, které umožnují použít různých druhů ochrany proti vyvážení.

8. Zvuková izolace

Mnohokomorová konstrukce profilů naších oken snižuje hladinu hluku v každém domě nebo bytě. S ohledem na sady skel s různou tloušťkou, je možné se bezproblémově těšit z ticha.