DŘEVĚNÁ-DŘEVOHLÍNÍKOVÁ OKNA A BALKONOVÉ DVEŘE - info.

Dřevo je přírodní materiál
Dřevo je lehce zpracovatelné, příjemné teplo dřevěného povrchu působí v místnosti útulně a sympaticky.Vysoká pevnost dřeva při poměrně nízké hmotnosti, doba odolnosti v případě správné konstrukce, racionální možnost zpracování určují dřevo jako přední surovinu pro výrobu kvalitních oken. Spolu se speciálními zasklívacími systémy, těsněními, kováním a prvotřídními materiály pro povrchovou úpravu mohou dnes dřevěná okna plnit svou funkci více než 80 let. V současné době, kdy kvalita dokonale funkčních a estetických dřevěných oken je plně srovnatelná se stejnou kategorií oken plastových, mají určitě dřevěná okna něco navíc – kouzlo čistého přírodního materiálu.

Tepelně izolační vlastnosti
Kvalitní dřevěná okna typu  EURO mají vynikající tepelně izolační schopnosti. Výborné tepelně izolační vlastnosti dřeva zamezují vyzařování chladu okenního rámu a tím možnost orosení podobně jako u oken plastových.

V naší nabídce naleznete kvalitní dřevěná eurookna české firmy HON a rakouské firmy INTERNORM, která patří mezi [1st] ve dřevohliníku v evropě.