Kování pvc oken

Aby každý uživatel žil lépe a pohodlněji, používáme značkové kování ROTO NT. Všechny závěrové čepy, které jsou vedeny v rovné, dokonale profilované krycí liště kování, mají dlouholetou životnost.

Velký význam má rovněž nepřekonatelná forma kování na křídle okna a jeho šlechetný vzhled. Povrchovou úpravu kování ROTO NT tvoří mátově-stříbrná vrstva RotoSil, která má antikorózní vlastnosti.

Kování ROTO NT nabízí rovněž možnost snadného přitlačení křídla k rámu, co umožňuje zvýšit těsnící vlastnosti okna v zimním období.

Vybavení oken a dveří je ve srovnání s ostatními okny na trhu nadstandardní.

Komfortní ovládání oken zajišťuje integrovaný zvedák křídla, jenž napomáhá dovírání křídla do rámu vždy ve stejné výškové úrovni a zabraňuje tak známému svěšování křídla na klikové straně. Rovněž sám uživatel neudělá chybu v uvedení zavírání do výchozí polohy.

 

 

Pro naší firmu je nejdůležitější bezpečí, a tak mezi nejdůležitější prvky kování patří 2 záchytné body pro vyvážení, které v zavřeném stavu zajišťují vzájemnou vazbu mezi křídlem a rámem. K dokonalému zajištění této vazby jsou do kování integrovány speciální díly, jejichž závěrové čepy ve tvaru hříbku zajíždějí do speciálních bezpečnostních rámových uzávěrů a tím znemožní násilné uvolnění křídla z rámu.

 

 

Ke standardnímu vybavení oken patří i mikroventilace, jenž zajišťuje pravidelnou výměnu vzduchu bez projevu ochlazení v dané místnosti.

Abychom klientům zajistili největší komfort užívání, mohou se naše okna vybavit na objednávku postupným výklopem, který umožňuje dát okno do polohy libovolně širokého výklopu.Tzv. 4-polohová mikroventilace.

 

Okna jsou vybavena hliníkovými kliky značky HOPPE, která patří k předním světovým výrobcům. Tyto kliky mají dlouhou životnost a originální tvar.

 

 

 

Okna Moderno

Plastová okna se skrytým kováním

Elegance a estetika mezi okny

Majitelé krásných domů obvykle kladou vysoké nároky na elegantní a estetický vzhled oken. V souladu se současnými trendy je nutné, aby celý mechanizmus okna byl jak nejméně viditelný. Panty a jiné prvky kování by totiž mohly narušit harmonii a minimalistickou linii okna. V tomto ohledu jsou plastová okna se skrytým kováním vytváří nový standard.

Plastová okna se skrytým kováním jsou oblíbeným výrobkem náročných klientů a znalců elegance a estetiky v jedné osobě.

Panty jsou skryté, nejsou vidět „nápadné” krytky – a nic neruší dokonalý, ušlechtilý vzhled okna. Hladký povrch okna bez vystupujících a trčících prvků šetří čas během jeho mytí a údržby. Je třeba rovněž upozornit na velice široký úhel otevření křídel okna, které činí téměř 100° a zajišťuje ničím nerušený a nezakrytý výhled.

Je to na trhu jediné, úplně skryté kování, které může udržet okenní křídlo o hmotnosti až 130 kg. Skryté kování je dostupné u každého okenního systému s výjimkou Brillant Alu-Top a Clima-Design.

 

 

Okna Senzo

Plastová okna do dětského pokoje

Bezpečný dětský pokoj – a Vaše starosti zmizí

Okna otevírají náš dům světu a tím způsobem lákají i „malé objevitele“, kteří si neuvědomují nebezpečí, které na ně čeká. Někdy stačí, aby dítě zvenčí uslyšelo hlas kamaráda, který ho bude volat a celé zvědavé bude pomalu lézt po židli k oknu, aby ho otevřelo a dál si to už všichni umíme představit ...
Inteligentní bezpečnostní mechanizmus zablokuje křídlo ve vyklopené pozici po otočení kliky o 90° (vodorovně). Speciální klika s cylindrickou vložkou neumožňuje změnit vyklopenou pozici okna na otevřenou.

Teprve pootočení klíče v klice se zámek uvolní a umožní otevřít okno. Toto řešení je velice pružné, protože neomezuje žádného člena domácnosti v jeho každodenních činnostech, např. ve větrání pokoje. Každý může bez klíčů okno vyklopit, ale nemůže ho už otevřít. Použitý zámek v kování je možné v případě, když už není nutno zabezpečit okno před otevřením, bez problémů z obvodu kování vyjmout.

 

 

 

 

Okna Comfo

Problém s místem? – S okny COMFO už ne!

Okna, která se otevírají z vnitřku často zbytečně zabírají příliš mnoho místa v kuchyni nebo pokoji. Musíme být opatrní při otevíraní okna, abychom nezavadily o nábytek nebo dekoraci oken. Tyto problémy se vůbec neobjevují, díky použití nového výrobku v nabídce – okna COMFO. Díky použití speciálního kování otevíravo-sklopného v okně COMFO umožňují lehké a pohodlné otevíraní okna stejně tak jako v případě typických posuvných dveří.

Okna COMFO jsou zvlášť doporučovaná do kuchyní, kde velmi často nábytek neumožňuje lehké a pohodlné otevíraní oken.

Při otevíraní oken COMFO není třeba používat sílu, protože místo křídla při otevíraní se zvedá pouze těsnění – a při zavíraní zase klesá. Systém má také skrytou mikroventilaci. Při otočení kliky o 180° se otevírá horní těsnění křídla a tvoří se spára, která umožňuje přívod čerstvého vzduchu, díky tomu ani déšť, ani dotěrný hmyz nebo prach se nedostanou dovnitř. Uzavírací čepy s hřibovou hlavou a bezpečnostní uzávěry zajišťují vysokou úroveň ochrany proti vyvracení.

Okna COMFO umožňují svobodu vybavení obytného prostoru a realizace smělé architektonické myšlenky se zdůrazněním estetiky.

Okna COMFO jsou dostupná v každém typu oken v nabídce – ECONO 70, BRILLANT 70, BRILLANT 80 i GENEO®, v barevném provedení odpovídajícím zvolenému profilu.

Okna COMFO mají standardní vybavení shodné se standardy profilu, který bude použit pro jejich výrobu.

Okna COMFO jsou výrobky nejvyšší kvality, které díky použití nejkvalitnějších materiálů a pokročilých inovačních výrobních technologií obdržely prohlášení o shodě . Splňují požadavky normy UE 89/106/EEC.

 

 

Kování vchodových dveří z PVC

Popis výrobku:

Bezpečnostní dveřní uzávěry se 2-mi automatickými střelkovými uzávěry.

Uzamčení: automatické
– Dveře jednoduše přitáhnout - 2 střelkové uzávěry se automaticky uzavřou a jsou blokovány proti zatlačení.
– Spolu se závorou zámku je zajištěno 3-bodové uzamčení dveří.
– 20 mm vysunutí závory a střelky.

Odemčení: manuální
Odemčení se děje z vnější strany klíčem nebo klikou a zevnitř pohybem kliky.

 

Výhody:

-

Především zvýšená ochrana proti vloupání.

-

Při každém zavření dveří: je vždy uzamčeno.

-

VdS-přezkoušeno v třídě A.

-

Vstupní dveře s dveřním uzávěrem G.U-SECURY Automatic jsou přezkoušeny dle ENV 1627 a splňují třídu odolnosti WK 2 a WK 3.

-

Dveře lze otevírat i zpětným pohybem klíče nejenom klikou.

-

Otočením střelky i střelkové uzávěry lze tento dveřní uzávěr použít jak pro dveře DIN levé tak i DIN pravé.

-

Ze všech stran utěsněný zámkový kastlík - cizí tělesa nemohou narušit lehký chod.

-

Všechny průchozí otvory v kastlíku zámku jsou vyvložkovány - otřepy při vrtání nepadají do mechanismu zámku.

-

Všechny rozměry zámkového kastlíku a přídavných uzávěrů splňují předpis DIN 18251 díl 3.

-

Osvědčený program příslušenství G.U-SECURY.

-

Použitelný pro dveře ze dřeva, plastu a kovu.

-

Optimální protikorozní ochrana: kování s galvanizovaným povrchem a s povrchovým povlakování ferGUard*silber.

 

 

   
G.U-SECURY Automatic
G.U-SECURY Automatic
s elektro-otvíračem
G.U-SECURY Automatic
s panikovou funkcí