Okenní systémy SCHUCO.

Schüco vyvíjí a na celém světě prodává kompletní systémy z hliníku, plastů a oceli, stejně tak jako solární systémy. Nabízí širokou nabídku pro všechny obory opláštění budov – jak pro velké objekty, tak i pro bytovou výstavbu. K našemu sortimentu patří systémy pro okna, dveře, fasády, zimní zahrady a solární technika. Tím myslí Schüco na budoucnost: šetření energií a získávání energie – spojené s atraktivními řešeními v oblastech automatizace, bezpečnosti a designu.

Schüco je globálně působící společnost, která spolupracuje s architekty, investory a partnerskými společnostmi. Jako specialista na opláštění budov působí s 5.000 zaměstnanci a 12.000 partnery ve více než 75 zemích světa.

 

Výrobce z okenních profilů SCHUCO.

Naším hlavním dodavatelem plastových oken SCHUCO je firma EUROCOLOR, kterou zastupujeme na Opavsku. Tato firma vyrábí plastová okna z německých profilů SCHUCO na plně automatických linakách řízených počitači. Obrázky z výroby dole v galerii.

Hlavním cílem firmy EUROCOLOR je nabídnout každému zákazníkovi výrobků té nejvyšší kvality. Vysoká kvalita výrobků je výsledkem využití nejlepších profilů, kování, okenních tabulek a těsnění, a také moderních, technologicky vyspělých strojů, řízených odborně vyškolenými pracovníky.
Profesionálně řízená vnitřní kontrola výroby je zárukou nejvyšší kvality výrobků již na samém počátku výrobního procesu. Každý výrobek firma EUROCOLOR posílá k systematické kontrole nezávislým institucím. Všechny získané dokumenty, oprávnění, certifikáty a atesty týkající se výrobků, jsou dostupné přímo ve firmě v oddělení zakázek a nebo v elektronické podobě.
Potvrzením vysoké kvality výrobků je získání dokumentace umožňující označení všech výrobků symbolem CE, který umožňuje firmě EUROCOLOR prodej ve všech zemích EU.